Z ostatniej chwili

Ostatnie wolne miejsce na VI Memoriał im. Elżbiety Marchewki, który odbędzie się w dniach 13-15 września br. w Hali MOSiR Brzeg!!! 🏀❤️

Dotychczas zgłosiły się następujące ekipy:

  • ŁKS Łódź
  • Kadra Podkarpacia
  • Wisła Kraków
  • TKM Włocławek
  • MOSiR Bochnia
  • UKS Piłsudczyk Brzeg

Poza samym turniejem koszykówki, w którym o Puchar Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka powalczą w tym roku zespoły złożone z dziewczynek z rocznika 2007, co roku na uczestniczki, a także mieszkańców naszego miasta i powiatu czeka moc atrakcji!!! 🏀❤️

A wszystko aby pomóc w ramach akcji charytatywnej Przemek Dzięcioł w jego ogromnej walce o powrót do normalnego życia, za który mocno ściskamy kciuki i, w którym postaramy się jak najbardziej pomóc właśnie w trakcie naszego Memoriału, podczas którego co roku wspominamy wybitną koszykarkę i trenerkę śp. Elżbietę Marchewkę, właśnie w Jej imieniu pomagając najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego miasta 🏀❤️

Do zobaczenia w Brzegu.